Dźwirzyno

=============================================
W trakcie naszego pobytu w Dźwirzynie gościliśmy w Akces Medical SPA.
Bardzo dobre wyżywienie (śniadanie szwedzki stół)
W ośrodku:
- Basen,
- zabiegi SPA (m.in. inhalacje, masaż)
- pralnia/prasowalnia,
- kawiarnia,
- boisko do tenisa,
- plac zabaw dla dzieci.

strona ośrodka : www.ow-akces.pl
=============================================

Plaża w Dźwirzynie należy do bardzo piaszczystych i szerokich. Czysta woda zacheca do kąpieli. Klimatu plażowania dopełnia las sosnowy znajdujący się tuż za wydmami. To właśnie dzięki temu Dźwirzyno ma wyjątkowy mikroklimat i jest szczególnie polecane w leczeniui dróg oddechowych.

Port rybacki i przystań usytuowane są przy kanale, który łączy jezioro Resko Przymorskie z morzem. Z portu statki wycieczkowe ruszają w rejsy po morzu.

foto: Wikipedia

Jezioro Resko Przymorskie – kiedyś było zatoką, dziś – oddzielone mierzeją o szerokości 300 metrów. To wymarzone miejsce do wędkowania i uprawiania sportów wodnych. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu. W jeziorze można złowić węgorze, liny, sandacze, płocie, leszcze i szczupaki.

foto: Wikipedia

Zwolennicy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji ściężkę zdrowia o długości 1600m. Wzdłuż ścieżki biegnącej w lesie sosnowym, średnio co 100 metrów można zatrzymać się na stanowiskach do ćwiczeń.

Plaża w Dźwirzynie

Jeśli właśnie się zastanawiasz, dokąd udać się na spokojny urlop, to wypoczynek w  Dźwirzynie na pewno będą dla Ciebie doskonałą propozycją na udany urlop.

Możesz zapewnić sobie rewelacyjny wypoczynek w  Dźwirzynie wraz z bliskimi, nawet jeśli planujesz odbudować koncycję po długim okresie pracy i nie posiadasz zdrowia olimpijczyka. Wypoczynek w  Dźwirzynie będzie zapadającą w pamięci na długie lata atrakcją niezależnie od grubości Twojego portfela. Czasami rozglądając się za odpowiednią ofertą morzemy nieumyślnie ominąć urzekające regiony, które znajdują się nieopodal naszego miejsca zamieszkania. Udany odpoczynek nie musi zawsze oznaczać podróży do miejsc o tajemniczej i bogatej historii, będącej kopalnią skarbów natury i urzekających nieskalaną przyrodą lub miejsc powszechnie uważanych za święte. Ciekawą przygodę można przeżyć rownież w  Dźwirzynie pełnym wielu walorów. Może o tym zaświadczyć wielu gości, którzy każdego roku przyjeżdżają do  Dźwirzyna. Niezależnie od długości urlopu, wakacje w Dźwirzynie należy odpowiednio zaplanować, by móc wykorzystać efektywnie każdy moment.

Hotel Senator w Dźwirzynie:


Dobry mikroklimant spowoduje, że pogoda na pewno nie popsuje Waszych humorów. Wystarczy zabrać obowiązkowo wyśmienite samopoczucie, aparat fotograficzny, zaprosić rodzinę lub znajomych i już można cieszyć się wypoczynkiem. Kurorty jak  Dźwirzyno od dawna przyciągają urlopowiczów i urzekają swoim urokiem, przez co wracamy tu, gdy tylko można. Tym bardziej, że  Dźwirzyno posiada zróżnicowane zaplecze turystyczno-noclegowe.

Alternatywna wycieczka po hotelu Senator w Dźwirzynie:

Szlaki rowerowe
Dźwirzyno i okolice obfitują w ciekawe szlaki rowerowe. Godne polecenia są m.in szlak Bocianich Gniazd, Ku Słońcu oraz wokół jeziora Resko. Opis tras oraz mapy znajdziesz na stronie dzwirzyno.pl

Ścieżka zdrowia w Dźwirzynie
Naprzeciwko Campingu Biała Mewa, tuż przy wjeździe do Dźwirzyna od strony Kołobrzegu znajduje się niespodzianka dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek. W nadmorskim lasku tuż nad brzegiem morza jest ścieżka zdrowia. Długość ścieżki: 1600m, na jej trasie znajduje się 15 oznakowanych stanowisk.

Dźwirzyno:


View Larger Map

Dodaj komentarz

Name: (Required)

E-mail: (Required)

Website:

Comment: